Uspjeh naših učenica na školskom natjecanju u atletici za djevojčice 7. i 8. razreda osnovnih škola grada Zagreba

Autor: Veljko Kordić, 28. 9. 2023.

Natjecanje u atletici održalo se u utorak 26. rujna 2023. godine na atletskom stadionu Mladost. Na natjecanju su nastupile 43 zagrebačke škole.

Učenice naše škole nastupile su u bacanju kugle (Franka Cigrovski i Lea Roth, 8.D) skoku u vis (Kaja Majcen i Barbara Rašić, 7. C), skoku u dalj (Elena Cik, 7.D), trčanju na 100 m (Nika Bilušić, 7.C), trčanju na 300 m (Eva Dupan, 7.C), trčanju na 600 m (Valentina Jurković, 7.C) i štafetnoj utrci.

Djevojčice su postigle odlične rezultate te pokazale hrabrost, borbenost i sportski duh!

Najveći uspjeh postigle su Elena Cik koja je osvojila 1. mjesto u skoku u dalj, skočivši 5,03 m i Nika Bilušić - 1. mjesto  u utrci na 100 m koje je istrčala za 14,13.

Čestitamo im od srca!