Osnovna škola Žuti brijeg Zagreb

OŠ Žuti brijeg i Zaklada Rehobot pozivaju vas na

2. literarni natječaj dječjeg stvaralaštva

“Zelena grančica”

koji će se odvijati od 5. ožujka do 20. travnja 2021. i to u kategorijama:

1. duhovne pjesme 4.- 8. razred (10-15 godina)

2. haiku pjesme 4.- 8. razred (10-15 godina)

3. foto haiga – ilustrirani haiku  4.- 8. razred (10-15 godina)

Tekstovi mogu biti napisani isključivo na standardnom jeziku. Radovi ne smiju biti objavljeni na web stranicama, niti u tiskanom obliku.

Svaka škola/ustanova može poslati do 5 tekstova iz svake kategorije. Ako radove šalje učenik sam (roditelj ili staratelj), može poslati samo jedan tekst po kategoriji. Uza svaki rad potrebna je i suglasnost roditelja (u privitku).

Svaki prijavljeni rad na poleđini teksta treba sadržavati:

• ime i prezime učenika, razred  i naziv rada
  • naziv i adresu škole
  • ime i prezime mentora (učitelja, nastavnika, knjižničara, vjeroučitelja)
  • broj za kontakt: telefon/mobitel i elektroničku adresu

Tekstove treba poslati u privitku kao word document na e-adresu krpan.marina@gmail.com  i to najkasnije do 20. travnja 2021. U temu (subject) e-maila napisati: za  natječaj “Zelena grančica”; ime učenika, kategoriju i naslov rada.

Najuspjeliji radovi, po procjeni stručnog ocjenjivačkog povjerenstva, bit će javno izvedeni na svečanom proglašenju pobjednika i dodjeli nagrada, 5. svibnja 2021. u prostoru Zaklade Rehobot, u ulici Srebrnjak 127a u 17 sati uz prigodnu zakusku.

Svaki sudionik (učenik i njegov mentor /učitelj ili roditelj/staratelj) dobit će pisanu zahvalnicu za sudjelovanje, a pobjednici natječaja bit će posebno nagrađeni.

Sve dodatne informacije, prijavnice te obrasci za natječaj mogu se pronaći na mrežnim stranicama: OŠ Žuti brijeg:  skola@os-zutibrijeg-zg.skole.hr ili Zaklade Rehobot rehobot@rehobot.hr

Veselimo se vašem sudjelovanju i srdačno Vas pozdravljamo!

VIRTUALNE UČIONICE

Kliknite za pristup virtualnim učionicama.

Office 365 za škole

OFFICE 365 za škole

Prijavite se sa svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom i koristite besplatne alate i usluge.

Kliknite za pristup e-Dnevniku

Obilježavamo...

U SRPNJU I KOLOVOZU:

6.7. Međunarodni dan zadruga

10.7. Nacionalni dan Nikole Tesle

30.7. Međunarodni dan prijateljstva

5.8. Dan pobjede i domovinske zahvalnosti

5.8. Dan hrvatskih branitelja

12.8. Međunarodni omladinski dan

15.8. Velika Gospa

19.8. Svjetski humanitarni dan

Koliko često koristite internet za učenje ili pisanje domaće zadaće?

> Google

CMS za škole logo
Osnovna škola Žuti brijeg Zagreb / Vrtnjakovečka 2, HR-10000 Zagreb / os-zutibrijeg-zg.skole.hr / ured@os-zutibrijeg-zg.skole.hr