Osnovna škola Žuti brijeg Zagreb

Literarni natječaj Zelena grančica

Poštovani ,

pozivamo Vas na sudjelovanje u 1. literarnom natječaju dječjeg duhovnog stvaralaštva Zelena grančica u organizaciji Zaklade Rehobot i OŠ Žuti brijeg iz Zagreba.

Literarni natječaj Zelena grančica ima cilj motivirati učenike osnovnih škola na razvijanje literarnih mogućnosti i pisanje duhovnih pjesama i priča.

Natječaj je otvoren od 1. veljače do 27. ožujka 2020. godine.

Učitelji razredne nastave, učitelji hrvatskoga jezika i vjeroučitelji mogu prema vlastitom izboru poslati najbolje literarne radove svojih učenika.

Proglašenje najboljih literarnih radova i dodjela priznanja i nagrada održati će se 7. travnja 2020. u Zagrebu, u prostorijama Zaklade Rehobot na prigodnom domjenku na koji su pozvani svi sudionici natječaja.

Sve dodatne informacije, prijavnice te obrasci za natječaj mogu se pronaći u privitku.

Veselimo se vašem sudjelovanju i srdačno Vas pozdravljamo!

Ravnatelj škole

Veljko Kordić

U Zagrebu 31. siječnja 2020.

VIRTUALNE UČIONICE

Kliknite za pristup virtualnim učionicama.

Office 365 za škole

OFFICE 365 za škole

Prijavite se sa svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom i koristite besplatne alate i usluge.

Kliknite za pristup e-Dnevniku

Obilježavamo...

U STUDENOM:

1.11. Svi sveti

9.11. Svjetski dan izumitelja

16.11. Međunarodni dan tolerancije

18.11. Dan sjećanja na Vukovar

20.11. Međunarodni dan djeteta

24.11. Dan hrvatskog kazališta

Koliko često koristite internet za učenje ili pisanje domaće zadaće?

> Google

CMS za škole logo
Osnovna škola Žuti brijeg Zagreb / Vrtnjakovečka 2, HR-10000 Zagreb / os-zutibrijeg-zg.skole.hr / ured@os-zutibrijeg-zg.skole.hr