Učenička zadruga "Žuti brijeg"

Facebook poveznica učeničke zadruge "Žuti brijeg":

20. smotra učeničkih zadruga Grada Zagreba

Naša Učenička zadruga Žuti brijeg osvojila je 10 mjesto od 36 učeničkih zadruga koje su sudjelovale na ovogodišnjoj županijskoj smotri učeničkih zadruga Grada Zagreba 02.06.2023. na Zrinjevcu. Osvojivši 35 bodova od ukupnih 37 ušli smo u treći rezultat po bodovanju zadruga.

Čestitke našim zadrugarima Lana Lulić 7.c, Gita Projić 8.c, Petra Magdalena Jerbić 5.d, i Valentin Tkalec 8.c.

Humanitarna akcija "Zadruga"

Završila je naša prva humanitarna akcija "Zadruga" u organizaciji učeničke zadruge Žuti brijeg kojom smo sakupljali sredstva za kupovinu informatičkih pomagala našim učenicima iz Ukrajine. Obitelj Kunkin je dobila TV, naša učenica Karina Zahrafova dobila je laptop Lenovo. Sakupljeni iznos 465 € / 3500 kn upotrebljen je za kupnju laptopa. Obitelj Zebec donirala je novi TV obitelji Kunkin. Turistička agencija iz Karlovca KA TRAVEL d.o.o. donirala je gratis putovanje na školski izlet u Slavonski Brod i Papuk za naše učenike 6.b iz Ukrajine. Na otvaranju svečanosti predaje poklona humanitarne akcije svirala je naša talentirana učenica Vita Perutina 5. razred.

Zahvaljujemo se svim roditeljima, učenicima, dobrim ljudima, nastavnicima koji su sudjelovali u našoj humanitarnoj akciji "Zadruga".

Voditelj učeničke zadruge prof. Roland Gambiroža

OŽUJAK: