Natječaj vrijedi od 2.10.2019. do 10.10.2019. godine.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10-ispravak, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18) Osnovna škola Žuti brijeg, Vrtnjakovečka 8, Zagreb, dana 2. listopada 2019. godine raspisuje

za radno mjesto

1. SPREMAČ/ICA – 1 izvršitelj, neodređeno, puno radno vrijeme (40 sati tjedno)

UVJETI:

Kandidati natječaja moraju ispunjavati uvjete iz članka 105.,106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10-ispravak, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18).

Zamolbi priložiti:

• životopis
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (ispis iz evidencije HZMO-a, ne starije od dana raspisivanja natječaja)
  • dokaz o državljanstvu
  • uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članaka 106. Zakona (ne starije od dana raspisivanja natječaja)

Prijava na natječaj mora biti vlastoručno potpisana.

Priloge odnosno isprave kandidati dostavljaju u neovjerenoj preslici uz obvezu predočenja izvornika na zahtjev.

Natječajna dokumentacija se ne vraća kandidatima.

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Kandidati koji se u prijavi pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su u prijavi priložiti dokaze o ostvarivanju prava prednosti na koje se pozivaju uz naznaku da imaju pravo prednosti samo pod jednakim uvjetima.

Pozivaju se osobe iz članka 102. stavka 1.-3. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17) dostaviti dokaze iz članka 103. stavka 1. istoga Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju.

Uz ovaj natječaj objavljuje se poveznica na internetsku stranicu Ministarstva na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji. Poveznica je: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju. Nepotpune, nepravodobne i prijave dostavljene elektroničkom poštom neće se razmatrati.

Po isteku roka za prijavu na natječaj temeljem čl. 10. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u OŠ Žuti brijeg provest će se testiranje kandidata.

Termin, mjesto i način održavanja testiranja objaviti će se na web stranici škole. Kandidati se neće posebno pozivati na testiranje. Ukoliko se kandidat ne pojavi na testiranju smatrat će se da je odustao od prijave na natječaj.

Testiranje kandidata biti će usmeno iz područja poslova održavanja higijene, komunikacije  i opće kulture.

Osobe koje ne ulaze u listu kandidata po natječaju, škola ne obavještava o razlozima istog.

Kandidati prijavom na natječaj daju privolu za obradu i objavu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka.

Probni rad se ugovara na rok od 1 mjesec.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči škole.

Natječaj vrijedi od 2.10.2019.-10.10.2019. godine.

Prijave s dokazima o ispunjenju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od dana objave natječaja isključivo poštom ili dostavom na adresu škole: Osnovna škola Žuti brijeg, Vrtnjakovečka 8, 10040 Zagreb, s naznakom «za natječaj».

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku na web stranici škole.

OŽUJAK:

6.3. Svjetski dan matematike